Profil użytkownika: andrzejczyk

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika


Awatar

Andrzejczyk Nieruchomości to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Zapewniamy profesjonalną obsługę transakcji związanych z kupnem, sprzedażą, wynajmem oraz zamianą nieruchomościWarszawa i Trójmiasto  stanowi główny obszar naszych działań. Oferujemy również fachowe doradztwo, zarówno w zakresie uzyskania dofinansowania, jak i analizy rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem stanu prawnego, poziomu czynszów oraz cen transakcyjnych. Na stałe współpracujemy z licznymi podmiotami zajmującymi się obsługą rynku nieruchomości. Wykonujemy wyceny, zarówno dla osób prawnych, jak i fizycznych.

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji w branży nieruchomości sprawiają, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami. A wszystko po to, aby nasi Klienci mogli odnaleźć swoje wymarzone cztery kąty oraz bezpiecznie powierzać nam swoje nieruchomości do sprzedaży, wynajmu oraz zamiany.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra służy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie współpracy.Statystyki

Login:andrzejczyk
Ilość ogłoszeń:636
Ilość logowań:1
Data rejestracji:07-06-2019
Formularz kontaktowy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Facebook