Ogłoszenie

[SPRZEDAŻ] Lokale użytkowe i Biura

Asari ID: 21/3376/OOS

Ogłoszenie
Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie

Opublikowano: 06-08-2014 | Wygaśnie: 25-07-2020

Wyświetleń: 63 (unikalne: 54)

Cena: 12.000.000,00 zł

Dodane przez: Awatar nieruchreals1
Region: Mazowieckie Pruszków
Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe
cena ofertowa za 1 m2: 2667
rodzaj obiektu: INNY
status oferty: AKTUALNA
droga dojazdowa: ASFALTOWA
ogrodzenie: MUROWANE
ukształtowanie terenu: PŁASKIE
zabezpieczenia: OCHRONA
lotArea: 8900
ilość pięter: 2
rodzaj budynku: INNY
Rok budowy: 2010
źródło c.w.: PIEC GAZOWY
cena ofertowa EURO: 2611200
cena ofertowa USD: 2858400
forma własności: WŁASNOŚĆ
pow. biurowa [m2]: 100
typ umowy pośrednictwa: OTWARTA
pow. całkowita [m2]: 4500
instalacje w budynku: WENTYLACYJNA, INTERNETOWA, ALARMOWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
zamiana: NIE

***OKAZYJNA CENA*** MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU Z WPŁATĄ POŁOWY CENY, RESZTA W KORZYSTNYCH RATACH ***
Nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny oddany do użytkowania w 2010 roku, w stałym użytkowaniu i przynoszący dochody. Doskonały dojazd z Warszawy trasami: A2, S7 i S8.
Obiekt, to dwie hale po 1450 m2 połączone budynkiem usługowo - biurowo - mieszkalnym. Hale są przykryte dachem o konstrukcji drewnianej (wykonawca: szwedzka firma specjalizująca się w kryciu obiektów wielkopowierzchniowych). W jednej z hal są dwa korty tenisowe z nowoczesną wykładziną z posypką z granulatu gumowego produkcji szwajcarskiej firmy.
W drugiej z hal jest niezwykle obszerna siłownia, miejsce przystosowane do trenowania sztuk walki i miejsce na treningi indywidualne, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów oraz trzy sauny.
Łączący hale budynek, to obszerny hol, garaże, sala fitness z lustrami na wszystkich ścianach, pomieszczenia techniczne, recepcja, reatsuracja, kawiarnia, salon fryzjersko - kosmetyczny, a także szatnie z trzynastoma prysznicami.
Na najwyższej kondygnacji znajduje się przestronny 300 m2 apartament mieszkalny z dwoma tarasami po 100 m2.
Budynki posiadają niezależne systemy ogrzewania. Hale sportowe są wyposażone w zaawansowany technicznie, bardzo wydajny system ogrzewania podłogowego.
Istnieje możliwość zagospodarowania niezabudowanej części działki, jak też dokupienia działek sąsiednich ok. 3500 m2 w cenie ok. 180 zł./m2.
Możliwość zapłaty w transzach: pierwsza transza - min. 7.000 tys. zł. Możliwość rozłożenia kolejnych transz na okres trzech lat.
Warte zauważenia jest to, że charakter nieruchomości kwalifikuje się do wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego - Rozwój przedsiębiorczości na poziomie dofinansowania nawet do 50%.
Obiekt cały czas generuje dochód. Zakres usług, to: siłownia, sztuki walki, treningi z profesjonalnym trenerem, fitness, crossfit, tenis, badanie i analiza masy ciała, sauna, solarium, fryzjerstwo i kosmetyka, dietetyka, a także jest możliwość i warunki do poszerzenia tego zakresu, w zależności od oczekiwań Klientów. Jest możliwość przekształcenia jednej z hal w przedszkole (jest już na to wydana stosowna zgoda).
Przedmiotem sprzedaży jest cała firma łącznie z wyposażeniem hal i apartamentu oraz samochodem w leasingu. Szczegóły i dokumenty, w tym operat szacunkowy do wiadomości podczas rozmów z konkretnie zainteresowanym klientem. Zapłata za sprzęt wartości około 1,5 mln., kwestia do uzgodnienia.
Można dokupić sąsiadującą działkę o pow. 1000 m2.
Sprzedaż absolutnie nie jest związana z funkcjonowaniem firmy. Wynika z przyczyn osobistych.Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami.

Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.Podobne ogłoszenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Facebook