Ogłoszenie

[SPRZEDAŻ] Działki

Galactica ID: BS5-GS-220243-177

Ogłoszenie
Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie Ogłoszenie

Opublikowano: 18-07-2019 | Wygaśnie: 14-02-2020

Wyświetleń: 42 (unikalne: 37)

Cena: 698.000,00 zł

Dodane przez: Awatar Sadurscy
Region: Mazowieckie Warszawa
Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe
Oferta z rynku pierwotnego : Tak
Powierzchnia: 900
Na wyłączność: Nie
Bez prowizji: Nie
forma własności działki: własność


Piękna działka budowlana 900m 2 na Ursynowie-Dąbrówce w okolicach Rezerwatu Las Kabacki o wymiarach 40mx22,5m z aktualną decyzją o warunkach zabudowy dla bliźniaka. Wokół świetna infrastruktura i jednocześnie cisza, zieleń, malowniczy krajobraz.

Działka z pozwoleniem na dwa bezpośrednie zjazdy z drogi asfaltowej publicznej. Media: prąd, gaz, kanalizacja miejska, wodociąg bezpośrednio w drodze publicznej. Wzdłuż prawego ramienia działki dodatkowa wyżwirowana droga o szerokości 6m z udziałem w gruncie.

Warunki zabudowy m.in. wyznaczają: 75% terenu musi pozostać biologicznie czynnej. 25% powierzchni zabudowy, w tym podjazdy. Dachy skośne o kącie nachylenia od 20 o -35 o . Dopuszcza się dach płaski w formie tarasu nad częścią garażową.

Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji naziemnych, do wysokości 9m w kalenicy, mierząc od średniego poziomu terenu istniejącego przed głównym wejściem do budynku do wysokości górnej krawędzi elewacji frontowej.

Działka z naturalną, ładną zielenią. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna, przyjemny dla oka krajobraz. Przystanek autobusów miejskich do 500 m. Do 2020 roku zacznie działać Trasa szybkiego ruchu - Puławska BIS .
W pobliżu liczne szkoły podstawowe, gimnazja, przedszkola, w tym anglojęzyczne, żłobki, przychodnie, sklepy, apteki, duże Centra Handlowe: Auchan Puławska, Lidl, dwie Biedronki, ośrodki sportu i rekreacji, w tym TUAN z basenem, siłownią, kortami tenisowymi, Fitness, SPA itd., stadnina koni, inne korty tenisowe, bary, restauracje, ścieżki rowerowe, Rezerwat Przyrody Las Kabacki z Parkiem Kultury i Rozrywki w Powsinie, Konstanciński Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny z tężniami solankowymi, kilkoma Aqua Parkami, Chojnowskie Parki Krajobrazowe Przyrody itd. Do Metra Wilanowska komunikacją miejską 15 minut, samochodem 6 minut.

Zdecydowanie Polecam!!!

Kontakt: Aneta Sadurska-Kurowska
+ 48 606 272 980

www.sadurscy.com


Oferta wysłana z systemu Galactica VirgoPodobne ogłoszenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Facebook