DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY

[SPRZEDAŻ] Działki

Galactica ID: NY016803

DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY
DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY

Opublikowano: 27-06-2019 | Wygaśnie: 03-07-2020

Wyświetleń: 110 (unikalne: 85)

Cena: 143.865,00 zł

Dodane przez: Awatar andrzejczyk
Region: Pomorskie MIERZESZYN
Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe
Balkon: Tak
Powierzchnia: 6255.00
forma własności działki: Własność
Internet: Tak
Osiedle zamknięte: Tak
Bez prowizji: Tak
Na wyłączność: Nie

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WYŁĄCZNIE SPRZEDAJĄCY!

Ofertę prowadzi: Grażyna Kupper, tel. 531-222-726

Oferujemy na sprzedaż piękną, doskonale nasłonecznioną, malowniczo położoną działkę przeznaczoną pod zabudowę zagrodową, zlokalizowaną przy ul. Łąkowej w miejscowości Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie.

Powierzchnia: 6255 m.

Kształt: prostokąt o wymiarach ok. 33m (front) x 190m.

Wjazd na nieruchomość od strony północno-zachodniej, bezpośrednio z drogi gminnej gruntowej.

Media: prąd (w drodze gminnej).

Możliwość zakupu działki położonej nieopodal, o powierzchni 14.370 m2.

Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, charakter zabudowy określa prawomocna decyzja o warunkach zabudowy wydana w kwietniu 2015r: budowa budynku mieszkalnego i gospodarczego w zabudowie zagrodowej.

Parametry kształtowania zabudowy: powierzchnia zabudowy - max. 7%., maksymalna wysokość budynku: 9m od poziomu terenu przy wejściu do budynku do kalenicy. Dach wielospadowy o jednakowym kącie nachylenia głównych połaci; o spadku 30st - 45st, dopuszcza się stosowanie lukarn, okien połaciowych, główna kalenica równoległa do frontu działki. Szerokość elewacji frontowej - dla budynku mieszkalnego max. 16m, a dla zabudowy gospodarczej dowolna. Linia zabudowy - należy zachować nieprzekraczalną linię zabudowy w odległości 15 m od granicy z drogą gminną.

Działka położona w niezwykle malowniczej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu. Piękna, cicha miejscowość, oddalona od Gdańska o ok. 20 km, kilkanaście kilometrów od obwodnicy. Polecana dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku, ceniących sobie uroki natury, ciszę i spokój, ale także wygodę. W razie potrzeby w niedługim czasie dostaniemy się stąd do Pruszcza Gdańskiego, czy dowolnego punktu Trójmiasta. GORĄCO POLECAM! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!Podobne ogłoszenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Facebook