DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY

[SPRZEDAŻ] Działki

Galactica ID: NY016804

DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY
DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY DZIAŁKA ZAGR. W PRZEPIĘKNEJ LOKALIZACJI, MIERZESZY

Opublikowano: 27-06-2019 | Wygaśnie: 05-03-2020

Wyświetleń: 58 (unikalne: 43)

Cena: 273.030,00 zł

Dodane przez: Awatar andrzejczyk
Region: Pomorskie MIERZESZYN
Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe
Balkon: Tak
Powierzchnia: 14370.00
forma własności działki: Własność
Internet: Tak
Osiedle zamknięte: Tak
Bez prowizji: Tak
Na wyłączność: Nie

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WYŁĄCZNIE SPRZEDAJĄCY!

Ofertę prowadzi: Grażyna Kupper, tel. 531-222-726

Oferujemy na sprzedaż piękną, doskonale nasłonecznioną, malowniczo położoną działkę przeznaczoną pod zabudowę zagrodową, zlokalizowaną przy ul. Łąkowej w miejscowości Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie.

Powierzchnia: 14 370 m.

Kształt: prostokąt o wymiarach ok. 3m (front) x 260m.

Wjazd na nieruchomość od strony północno-zachodniej, bezpośrednio z drogi gminnej gruntowej.

Media: prąd (w drodze gminnej).

Możliwość zakupu działki położonej nieopodal, o powierzchni 6255 m2.

Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, charakter zabudowy określa prawomocna decyzja o warunkach zabudowy wydana w lutym 2018r: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego oraz budynku gospodarczego w ramach zabudowy zagrodowej.

Parametry kształtowania zabudowy: powierzchnia zabudowy - maks. 10%, wysokość budynku: dla budynku mieszkalnego maks. 2 kondygnacje nadziemne, tj. maks.9m, dla budynku gospodarczego maks. 6m. Geometria dachu budynku mieszkalnego i gospodarczego: dach dwuspadowy o jednakowym kącie nachylenia głównych połaci; o spadku 30st - 45st, dopuszcza się stosowanie lukarn, okien połaciowych, główna kalenica równoległa lub prostopadła względem frontu działki. Szerokość elewacji frontowej - dla budynku mieszkalnego max. 18m, dla zabudowy gospodarczej max. 18m. Wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - minimum 70%. Linia zabudowy - należy zachować nieprzekraczalną linię zabudowy w odległości 6 m od granicy z drogą gminną, 5m od granicy rowu malioracyjnego, 12m od granicy lasu, do 50m od granicy drogi gminnej.

Działka położona w niezwykle malowniczej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu. Piękna, cicha miejscowość, oddalona od Gdańska o ok. 20 km, kilkanaście kilometrów od obwodnicy. Polecana dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku, ceniących sobie uroki natury, ciszę i spokój, ale także wygodę. W razie potrzeby w niedługim czasie dostaniemy się stąd do Pruszcza Gdańskiego, czy dowolnego punktu Trójmiasta. POLECAM! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!Podobne ogłoszenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Facebook